Tasarım Harikaları Yükleniyor

SEO ve AdWords Hizmetleriyle İşinizi Öne Çıkarın!

Ketçap olarak, dijital varlığınızı güçlendirmeniz için ihtiyacınız olan SEO ve AdWords hizmetlerini sunuyoruz. İşletmenizi dijital dünyada en üst sıralara taşımak ve hedef kitlenizle daha etkili bir şekilde iletişim kurmak için size özel çözümler sunuyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Web sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlayan SEO, organik trafik artışı ve online varlığınızın güçlenmesi için temel bir unsurdur. Uzman ekibimiz, sektördeki en son trendleri takip ederek web sitenizi anahtar kelimelerle optimize eder, teknik iyileştirmeler yapar ve içerik stratejileri geliştirir. Sonuç olarak, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını ve güvenilir bir şekilde işletmenize erişmesini sağlarız.

Neden SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ?

  • Daha fazla organik trafik
  • Adwords maliyetlerinin düşmesi ve daha az bütçe ile daha fazla trafik elde etme.
  • Marka Bilinirliliği
  • Yeni Müşterilere Ulaşmak
  • Rakip Analizi
  • Hedef kitlenize doğrudan ulaşmak

AdWords (Google Ads) Nedir?

Hedef kitlenizin aktif olarak arama yaptığı anlarda görünmek istiyorsanız, AdWords (Google Ads) tam da ihtiyacınız olan hizmet. İşletmenizi potansiyel müşterilere sergilemek için özelleştirilmiş reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Bu sayede, arama sonuçlarında veya ilgili web sitelerinde reklamlarınızın görünmesini sağlıyoruz. Böylece, tam da ihtiyaçlarına uygun ürün veya hizmet arayan kullanıcılarla etkili bir şekilde etkileşim kurmanızı sağlıyoruz.

Neden Google Adwords?

Google adwords reklamları sayesinde sizi zorlamayacak bütçelerle ile sadece dakikalar içinde hedef kitlenizle buluşabilirsiniz.

Seo çalışması yaptığımız da belirli bir zaman sonra Google arama motorunda üst sıralara hatta 1. Sıraya gelebilirsiniz, ama adwords reklamlarınız olmazsa ilk üç veya dört sırada reklam veren firmalar olduğu için otomatik olarak alt sıralar da görünürsünüz. Unutmayın arama motorunda aradığı şeyi yazan insanların %80'i ilk iki sırada çıkan firmalara , %10'u sadece ilk sayfadaki firmalara bakıyor.

Sadece adwords çalışması yaptığımız zaman sitemizin kalite puanı istediğimiz seviye de olmuyor. Dolayısıyla rakip firmalar sizden daha az bütçelerle daha fazla kişiye ulaşıyor.

Ücretsiz SEO Raporunuzu almak İçin hemen formu doldurun, size ulaşalım!

Ücretsiz SEO Raporu

Ücretsiz SEO Raporu almak için aşağıdaki bilgileri doldurun ve size ulaşalım.

İsim gerekli*
E-Posta gerekli*
Telefon gerekli*
Mesaj bırakın gerekli*